In 2009 werd Apart op de veiling verkocht aan de familie Stevenson. Hij kwam onder het zadel van Caroline Poels, die hem met succes opleidde tot het 1,60m-niveau. Omdat haar man Pieter Devos de zoon van Larino meer internationale kansen kon bieden, heeft hij de teugels overgenomen. Het duo is al tot opmerkelijke prestaties gekomen, zoals de zeges in de CSI5* Grand Prix van Bordeaux, het 1,50m van de LGCT in Parijs en het 1.55m in Parijs.
Apart DSHS ambassadeur
De twaalfjarige Apart volgt de zeer succesvolle DSHS ambassadeurs Viper Vrombautshoeve Z (v. Verdi), Constable II (v. Harley) en de Venon-zoon Dutsboy op.
Youngster of the Year-award
Voor de tweede maal werd de DSHS Youngster of the Year-award uitgereikt. Dankzij zijn veelbelovende prestaties viel deze eer ten deel aan de Canturano-dochter Chica B Z, gefokt door L.C.J.Berben. De merrie is één van de jonge talenten van Martin Fuchs en ze behaalden onlangs nog een derde plaats in het 1,50m van CSI5* Lausanne. Andere spraakmakende prestaties zijn een vierde prijs in de Swiss Top-10 finale in Sankt Moritz, diverse topklasseringen in de Youngster Cup in Aachen en een overwinning in Donaueschingen. De achtjarige Chica werd in 2015 via de Dutch Sport Horse Sales verkocht aan Adolfo Juri.

