Maar liefst tien Nederlandse ruiters en amazones legden het parcours over 1,40 meter zonder fouten af. Alleen Gerben Morsink eindigde buiten de prijzen. Hij werd met Rapidash (v. Chaqui Z) 48ste.
Drie keer Emmen
Kim Emmen deed goede zaken in Lanaken. Met de Arezzo VDL-dochter Farah werd de 22-jarige amazone twaalfde. Ook de dertiende plek werd bezet door Emmen. Ditmaal met Fabulous (v. Baloubet du Rouet). Emmen deed het met Flock (v. Spartacus) iets langzamer aan en werd 25ste.
Beste Nederlander
Siebe Kramer had 62,87 seconden nodig om het parcours af te leggen met Fellow Jumper. Hiermee was hij de enige Nederlander die een plekje binnen de top tien wist te bemachtigen. Willem Greve bleef net voor Emmen en werd elfde. Hij zadelde voor dit WK de Carambole-dochter Formidable.
Klik hier voor de uitslag.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

