Weer nieuw paard voor Michael Whitaker

Weer nieuw paard voor Michael Whitaker featured image
Cassandra, hier onder Marlon Zanotelli. Foto: Pierre Costabadie / www.arnd.nl
Een maand geleden mocht Michael Whitaker de tienjarige merrie HHS Flo (Fortunus x Clover Hill) en de achtjarige ruin Millioninmind (Douglas x Glidawn Diamond) in zijn stallen verwelkomen. Nu heeft de Britse topruiter opnieuw een talent aan zijn paardenbestand toegevoegd: de zevenjarige merrie Cassandra (Caressini x Cardento).

De in Zweden gefokte Cassandra was dit jaar succesvol in internationale rubrieken voor jonge paarden. Onder het zadel van de Zweedse Angelica Augustsson behaalde de schimmelmerrie meerdere overwinningen in de Spaanse Mediterranean Tour in Oliva. Eind maart nam echtgenoot Marlon Zanotelli de teugels over. De Braziliaanse ruiter wist de Caressini-dochter in Bonheiden en Knokke naar de zeges te rijden.

Kaspara DH (v. Hip Hop), die uit dezelfde moeder komt als Cassandra, liep afgelopen weekend onder de Belgische Delphine Goemaere in de finale bij de zesjarigen op het WK in Lanaken.

Bron: Horses/Tidningenridsport.

2 reacties op “Weer nieuw paard voor Michael Whitaker

  1. Jan

    Medeterainian Tour is oliva. Sunshine Tour is jerez de la Frontera!

  2. Ellen Liem

    Beste Jan, hartelijk dank voor je oplettendheid. Het bericht is aangepast.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant