Volkskrant-journalist ontroerd door overwinning Nick Skelton

Volkskrant-journalist ontroerd door overwinning Nick Skelton featured image
Nick Skelton met Big Star na de winst in Rio. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
De bekende sportjournalist Willem Vissers, chef sport bij de Volkskrant, schrijft vandaag in zijn column over zijn persoonlijke favoriete momenten van de Olympische Spelen. Voor hem spring de overwinning van Nick Skelton er uit. "Persoonlijk genoot ik, tot verbazing van mezelf, intens van de Britse ruiter Nick Skelton, wiens barrage zo vurig was, vol van gezwinde galop", schrijft Vissers. 

“Met betraand gezicht sprak Skelton, 58 jaar, met onverholen liefde over zijn paard Big Star. Ze begrepen elkaar perfect”, vervolgt Vissers in zijn column ‘De mooiste tranen van de Spelen’.

“Skelton deed al mee aan de alternatieve Spelen van 1980 in Rotterdam, toen het Westen Moskou boycotte. Hij brak zijn nek in 2000, vierde zijn rentree en behaalde vier jaar na het goud met de ploeg in Londen zijn hoofdprijs als individu.”

Lees hier de hele column van Willem Vissers. 

Bron: de Volkskrant

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like