LID haalt voor de derde keer verwaarloosde paarden bij Venlose stoeterij weg

LID haalt voor de derde keer verwaarloosde paarden bij Venlose stoeterij weg featured image
Foto: Lonneke Ruesink

Inspecteurs van de Landelijke Inspectiedienst Dierenbescherming (LID) hebben dinsdagochtend voor de derde keer verwaarloosde paarden bij stoeterij Reijer Keyzer in Venlo weggehaald. Het gaat om drie verwaarloosde paarden en een veulen. De politie moest er aan te pas komen, omdat de eigenaar de inbeslagname wilde dwarsbomen.

De paarden werden onder erbarmelijke omstandigheden aangetroffen. Ze bleken niet gesocialiseerd en erg angstig.

Bij eigenaar Reijer Keyzer zijn in totaal vier keer paarden in beslag genomen. In Venlo was afgelopen dinsdag de derde keer, bij zijn vorige woonplaats op Texel werden negen jaar geleden al eens 33 paarden tijdelijk in beslag genomen. Met de laatste actie van de LID zijn nu de laatste paarden bij de eigenaar weggehaald.

In augustus haalde de Nederlandse Voedsel en Warenautoriteit (NVWA) tien paarden en een veulen bij Keyzer weg. Twee weken later volgden er nog vijf. De paarden gaan naar een geheime locatie.

Bron: 1Limburg

3 reacties op “LID haalt voor de derde keer verwaarloosde paarden bij Venlose stoeterij weg

  1. Desiree

    Hoe vaak zal hij nog kunnen vervallen in dezelfde fout?????

  2. MJ Kochx

    In Amerika kennen ze in het strafrecht de regel ’three strikes, you’re out’ en dat kan daar resulteren in levenslang bij overtredingen, zelfs als de 3e keer een lichte overtreding is … deze meneer is daar al overheen, dus ik zou zeggen: nooit meer dieren mogen houden

  3. Marion

    In 9 jaar tijd bijna 50 paarden verwaarloosd…. Wanneer krijgt deze dierenbeul eindelijk een levenslang verbod op het houden van dieren????

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant