Adelinde Cornelissen niet langer in top drie FEI-ranking

Adelinde Cornelissen niet langer in top drie FEI-ranking featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
In de nieuwe FEI-ranking voor dressuurruiters en hun paarden is te zien dat Adelinde Cornelissen en Jerich Parzival N.O.P. niet langer in de top drie staan. Het paar is gezakt naar de vierde plaats. Charlotte Dujardin en Valegro staan nog altijd ferm aan kop, gevolgd door Edward Gal en Glock’s Undercover N.O.P.. Dankzij hun CDI5* winst in München nemen Kristina Sprehe en Desperados FRH voor Duitsland de derde plaats van Cornelissen over.

Adelinde Cornelissen, die op de tweede dag van het CHIO Rotterdam haar deelname met Parzival staakte, is niet de enige Nederlandse in de top tien die aan plaats verliest. Danielle Heijkoop, waarvan Siro N.O.P. niet op tijd fit was voor het CHIO na het herstel van een griffelbeenfractuur, zakt van zeven naar negen.

Stijgers
Hans Peter Minderhoud en Glock’s Flirt stegen van 16 naar plaats 13. Diederik van Silfhout en Arlando NH N.O.P. nemen de 14e positie (voorheen 15e) in de ranking voor hun rekening.

Klik hier voor de lijst.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like