Een van geprimeerde de Ampères is de Belgische inzending cat.nr 35 (Ampère x Royal Diamond) van fokker Fokkerij Klaverhof. Ook een van de publiekslievelingen, cat.nr 38 (Ampère x Lorentin I), die gezien zijn bloedvoering zeer interessant is in Oldenburg, mag morgen terugkomen in de kampioensring.
Ook cat.nr 58 (For Romance x Dormello) is een Belgische inzending. Hij is in eigendom van Patrick d’Eer en Marco Pundsack, van de Belgische stal QC Stables.
Fürstenball
Van Fürstenball werden twee zonen geprimeerd: cat.nr 64 (mv. Quattro B) en de prachtig gemodelleerde cat.nr 65 (mv. Sandro Hit). De zevende premiehengst is cat.nr 44 (Danciano x Sandro Hit).
Een aantal zeer opvallende hengsten viel buiten de boot, vanwege het niet-Oldenburgs geregistreerd zijn. Premies zijn voorbehouden aan Oldenburger hengsten. Ook is het opvallend dat alle premiehengsten worden geveild.
Lees hier het verslag van de keuring
Cat.nr 77 (Vivaldi x Donnerschwee):
Alle hengsten bij het vrijbewegen vandaag:
Klik hier voor de dressuurcollectie (met foto’s en video’s)
Klik hier voor de springcollectie (met foto’s en video’s)
Klik hier voor de collectie op HorseTelex.nl
Lees ook:
HK Oldenburg: Bekijk hier de Nederlandse inzendingen
47 dressuurhengsten naar Oldenburger keuring
Follow Me uit volle zus Jack Sparrow naar Oldenburger keuring
Vier Ampères naar Oldenburger keuring
Oranje feestje op Oldenburger keuring
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

