Meulendijks in ‘Winning Mood’

Meulendijks in ‘Winning Mood’ featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
De juryleden waardeerden het optreden van Anne Meulendijks met MDH Avanti (v. United) unaniem met een eerste plaats. Hiermee schreef ze de tweede U25-rubriek op rij op haar naam op CDI Zeeland. Met een eind totaal van 72,465% reed ze zich bijna 3% los van de nummer twee Maxime van der Vlist met Bailey (v. Negro).

Van der Vlist maakte een flinke op mars ten opzichte van gisteren. Gisteren kreeg de combinatie nog te kampen met spanning. Vandaag kwam het optreden wel goed uit de verf en werd gewaardeerd met 69,953%.

Verschuiving

Ten opzichte van gisteren vond er een flinke verschuiving plaats in het klassement. De regerend Nederlands kampioene Denise Nekeman zakte één plaatsje met Boston STH (v. Johnson). Jeanine Nieuwenhuis werd met TC Athene (v.United) gisteren nog derde, maar moest nu genoegen nemen met een negende plaats. Net als gisteren kreeg de combinatie moeilijkheden in de piaffe. De juryleden waardeerden de proef uiteenlopend van een tweede plaats tot en met een dertiende plaats.

Top vijf

De top vijf werd compleet gemaakt door Sanne van Grotel met Lord of Rock (v. Lord Sinclair II) op plaats vier en Geert Hofland met Oswin (v. Jazz) op plaats vijf.

Klik hier voor de uitslag.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant