Meredith Michaels-Beerbaum als reserve naar Londen

Meredith Michaels-Beerbaum als reserve naar Londen featured image
De combinatie Meredith Michaels-Beerbaum/ Bella Donna (v. Baldini II) heeft de strijd om de reserveplaats in het Olympische springteam van Duitsland gewonnen. Otto Becker stond voor de moeilijke keuze tussen Michaels-Beerbaum en Thomas Voss. Te meer omdat Voss tweede werd in de Grote Prijs van Aken, vóór Michaels-Beerbaum die als derde eindigde.

De Duitse bondscoach kon dan ook geen duidelijke reden aanwijzen voor zijn keuze om Voss thuis te laten, wellicht heeft de kampioenschapservaring van Meredith Michaels-Beerbaum de doorslag gegeven.

Het springteam van Duitsland bestaat verder uit: Marcus Ehning met Plot Blue (v. Mr. Blue) of Copin van de Broy (v. Darco), Philipp Weishaupt met Monte Bellini (v. Montender), Janne-Friederike Meyer met Cellagon Lambrasco (v. Achill-Libero H) en Christian Ahlmann met Codex One (v. Contendro I) of Taloubet Z (v. Galoubet A).

Bron: Horses

3 reacties op “Meredith Michaels-Beerbaum als reserve naar Londen

  1. Andrea

    ze heeft natuurlijk tonnen ervaring en heeft zelf aangegeven zich graag ten dienste van het team te stellen. Hoe kun je daar dan aan voorbij gaan ?

  2. sl

    Misschien kiezen voor het welzijn van een (te) jong paard? Bella Donna is pas 9 jaar. De gevolgen van deelname aan de OS zijn gemakkelijk te raden. Zie Gotha van zwager Ludger. Dat arme dier is ook al stuk. Veel te vroeg te zwaar belast.

  3. Andrea

    SL
    Ze gaat mee als 5e dus reserveruiter.Ze zou dus alleen maar in actie komen als er iemand uit zou vallen.
    Trouwens was de Rolex GP in Aken niet zwaar dan ???

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant