De elfjarige Weltino-nakomeling werd al sinds zijn derde gereden door Lisanne. Samen behaalden ze vele successen. In 2010 werden ze Gelders kampioen in de klasse M, in 2012 werden ze indoorkampioen in de klasse Z2 en in 2013 werd het duo kampioen in de klasse ZZ-Zwaar. In januari van dit jaar wisten ze nog een selectiewedstrijd te winnen waar ze een score van 70.79% in de Lichte Tour behaalden.
Der Nederlanden liet begin februari weten Dressuurstal van Baalen te verlaten voor een nieuwe uitdaging op Stoeterij Sprengendal.
De veertienjarige amazone die Alaska DVB nu gaat rijden heeft hoge ambities. Ze zal beginnen met deelname aan junioren-wedstrijden maar haar uiteindelijke doel is een deelname aan de Aziatische Spelen. Ze traint bij Annemieke Vincourt uit Veeningen.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl/Facebook Annemieke Vincourt

