Drie jaar cel voor seks met paard

Een Amerikaanse man heeft drie jaar gevangenisstraf gekregen omdat hij betrapt werd op seks met een paard.

Rodell Vereen (50) mag zich na zijn straf niet meer vertonen in de buurt van de paardenstallen. Ook krijgt hij psychische hulp.

Zijn daad was gefilmd door een beveiligingscamera. Eigenaresse Barbara Kenley vond dat haar 21-jarige paard Sugar raar gedrag vertoonde en merkte op dat spullen in de stal waren verplaatst. Toen ze de beelden terugkeek zag ze hoe Vereen haar paard misbruikte.

Toen Vereen zich dagen later weer liet zien hield Kenley de man net zo lang onder schot met een pistool tot de politie arriveerde. In 2007 werd Vereen ook al schuldig bevonden aan seks met hetzelfde paard. Toen kreeg hij voorwaardelijk.

Bron: Telegraaf

2 reacties op “Drie jaar cel voor seks met paard

  1. /

    hele goede zaak…aanpakken dat soort zieke volk…zouden ze in nederland ook moeten doen!

  2. Hoor ik hier een soort van bekentenis dat dit veel gebeurd in Nederland 🙂

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like