Oranje linten voor Gita Hoogers en Chris Epskamp

Oranje linten voor Gita Hoogers en Chris Epskamp featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Tijdens het ZZ-Zwaar in Ermelo vanochtend waren er geen echte uitschieters. De Scores waren gematigd, waarbij ongeveer de helft van de deelnemers een winstpunt behaalde. Gita Hoogers en Chris Epskamp voerden de uitslagenlijsten aan.

In de eerste proef van het ZZ-Zwaar vanochtend ging Gita Hoogers aan de leiding. Ze stuurde Brooklyn (v. Moneymaker) naar een score van 63,79%, wat ruimschoots voldoende was voor een eerste plek. Hanneke Natanja Huijer werd hier tweede. Zij behaalde met Alanya een nette 62%. Chris Epskamp en Ireen te Riet-De Leeuw bezetten een derde plek. Beiden behaalden een score van 61,79%.
Epskamp reed de tweede proef sterker, wat hem naar de koppositie bracht. Met een score van 64,57% waren hij en Wubels Zw (v. Rubels)  de besten. Kim de Jonge werd nu tweede met Pays Bas NL (64,43%), die voorheen door haar zus Michelle bij de Young Riders en in de Lichte Tour werd uitgebracht. Te Riet-De Leeuw werd wederom derde, ditmaal met 63,5%.

Van der Schaft overall beste prestatie

Romy van der Schaft reed een goede wedstrijd vandaag in Ermelo. Ze behaalde met Be Painted (v. Gribaldi), die ze al vanaf veulentje in het bezit heeft samen met de fokkers, familie Geelkerken, niet alleen de hoogste dagscore en dus een oranje lint in de Intermédiaire I, maar ook in de Midden Tour was ze met Unique (v. Welt Hit II) de beste deelneemster. En dat terwijl ze met beide paarden debuteerde. Overall was Van der Schaft daarmee de beste amazone van vandaag.  In beide rubrieken wist Van der Schaft de concurrentie op grote afstand achter zich te laten. In de Intermédiaire II scoorde ze bijna 7% hoger dan Dindi van den Brink die tweede werd met Coolwater Rulana V met 62,63% en in de Intermédiaire I stond Van der Schaft bijna 6% los van de nummer twee, Melissa Castein die met Wousseau een score van 64,8% realiseerde.

GP-zege voor Dolsma-Mulder

In de Grand Prix ging Trea Dolsma-Mulder aan de leiding met haar elegante vosmerrie Brinkhof’s Zaira. Met een score van 65,35% wist ze Liseon Bol-Kamper en Special Gift (65,2%) net achter zich te houden.

Bekijk hier de volledige uitslag.

Bron: De Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like