Mischa Koot over Don Quichot: ‘Geweldig dat hij op 17-jarige leeftijd zijn Aken-debuut maakt’

Mischa Koot over Don Quichot: ‘Geweldig dat hij op 17-jarige leeftijd zijn Aken-debuut maakt’ featured image
Rowena Weggelaar met Don Quichot Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl

Deze week lees je in de Paardenkrant het levensverhaal van Don Quichot (v. United) van Rowena Weggelaar, die deze week in Aken loopt en tot de kandidaten voor het EK in Crozet behoort. Don Quichots moeder Parona werd hoogdrachtig (van Don Quichot) eigendom van Debbie de Wildt-Verhoeven en zij verkocht de United-zoon vervolgens als driejarige aan Pim Koudijs. Koudijs verkocht de ruin als zesjarige weer door aan Mischa Koot, die hem tot en met de Grand Prix opleidde en als dertienjarige aan Rowena Weggelaar verkocht. Horses sprak met Mischa Koot, die ‘apetrots’ is dat Don Quichot het zo goed doet met Weggelaar en helemaal op het feit dat hij met 17 jaar aan de top komt.

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like