Het Belgisch Kampioenschap dressuur in Lier staat dit jaar op de kalender van 20 - 24 mei. Vorig jaar gooide het coronavirus roet in het eten. Het concours werd verplaatst naar oktober en werd indoor verreden.
Het wordt een spannende strijd, omdat de combinaties lang niet in de ring zijn verschenen. Ook zullen enkele nieuwe combinaties zich laten zien. Het hangt van de corona-omstandigheden af of er publiek toegelaten zal worden.
Roos titelverdediger
Naast dat de Grand Prix op het programma staat voor de senioren worden er ook rubrieken voor de jeugd georganiseerd. Laurence Roos verdedigt dit jaar haar titel. Vorig jaar werd ze kampioen met de Belgisch gefokte Fil Rouge (v. Stedinger) door alle drie de onderdelen op haar naam te schrijven.
Bron: Horses.nl/Horseman

