Patrick van der Meer begon vanmorgen goed aan Jumping Mechelen door met President’s First Apple (v. Vivaldi) de Prix St. Georges op zijn naam te schrijven. Dat kunstje herhaalde de ruiter zojuist met Zippo (v. Rousseau). Het duo behaalde een score van 72,72% en won daarmee unaniem de Grand Prix.
Patrick van der Meer en zijn vosruin Zippo toonden een fraaie proef. Enige smetje was de overgang van de eerste piaffe naar passage die niet vloeiend was. De topruiter was na het afgroeten zichtbaar tevreden met zijn geslaagde rit.
Verwimp tweede
Jorinde Verwimp eindigde voor eigen publiek als tweede. De Belgische amazone reed haar olympische troef en EK-paard Tiamo (v. Lester) naar 70,90%.
Heijkoop en Cornelissen
Daniëlle Heijkoop behaalde met Badari (v. Gribaldi) een nieuw internationaal persoonlijk record van 70,34% en eindigde daarmee als derde. Adelinde Cornelissen reed zich met de door haar ouders gefokte Zephyr (v. Jazz) ook in de prijzen. De score van 69,52% was goed voor de zesde plek.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

