Jessy’s Boy verlaat verrichtingsonderzoek

Jessy’s Boy verlaat verrichtingsonderzoek featured image
H 5 (Casimo x Corofino) Foto: Jacquelien van Tartwijk
Het verrichtingsonderzoek springen is opnieuw uitgedund. Nadat vorige week al vijf hengsten naar huis werden gestuurd (waarbij Dokibo LN Z het onderzoek vrijwillig voortzette) is het onderzoek nu beëindigd voor Jessy's Boy (cat.nr 5/71 Casimo Z x Corofino). Op dit zijn er nog zeventien driejarige springhengsten, twee vierjarige springhengsten en een vijf- en een zesjarige springhengst aan hun verrichtingsonderzoek bezig.

Jessy’s Boy werd door Jan van Kooten gefokt uit de merrie Moglichkeit (Corofino x Leuthen II), ook de moeder van de KWPN goedgekeurde Whitesnake (v. Cavalier) en de Zweeds goedgekeurde Remember (v. Catango).

Beoordeling dressuur

Morgen vanaf 8.00 uur krijgen de zeven driejarige dressuurhengsten die eveneens nog in de race zijn voor hun dekbrevet hun wekelijkse beoordeling van de hengstenkeuringscommissie dressuur. Aansluitend worden de twee Gelderse hengsten die eveneens hun aanlegtest doorlopen beoordeeld door hun commissie.

Examen

De laatste weken van voorjaarsonderzoek zijn nu ingegaan. Op zaterdag 20 mei doen zowel de dressuur- als springhengsten examen.

Lees ook: 

KWPN Verrichtingsonderzoek 2017Naar huis gestuurde Dokibo LN Z blijft in Ermelo

KWPN Verrichtingsonderzoek 2017Verrichtingsonderzoek verder uitgedund met vijf afvallers

KWPN Verrichtingsonderzoek 2017Drie springhengsten naar huis gestuurd

Bron: KWPN

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant