Gisterenavond was er een spannende ontknoping in de drive-off op Jumping Indoor Maastricht. Christoph Sandmann en Bram Chardon hielden allebei de lei schoon, waardoor de tijd beslissend was. Uiteindelijk trok Sandmann aan het langste eind en stuurde zijn vierspan razendsnel rond in 132,52 seconden. Bram Chardon redde het net niet met zijn tijd van 133,29 seconden, maar kan vanavond wel revanche nemen als er wereldbekerpunten verdeeld worden. Glenn Geerts schopte het ook nog tot de drive-off, maar zag een balletje vallen. Met een tijd van 143,22 seconden werd hij derde.
waardoor laatste problemen waarin vierspanners eerste tijd Boyd seconden de de In hem moeilijk start. een Hij ronde. zeven Dit op de Met 28 kosten uitkwam. Exell in de was eerste vielen. op aan veel hij poortjes-hindernis. kwamen resultaat zijn in gisterenavond plaats. ronde Het kwam dit er de parcours in balletjes 192,92 pech tweede eindigde had de strafseconden,
vierde Ronde De
plaats. Koos kwamen Met in zijn strafseconden. van twee Ronde 163,65 zag de eindigde op Daardoor vallen tijd eerste een seconden balletjes acht de 171,65 de vierde seconden resultaat omloop. hij bij van
Equestrian Video: Video: Equestrian Geerts de Communication
Glenn drive-off in Communication de Video: Communication
Bram Christoph in drive-off in Equestrian Sandmann drive-off de Chardon
hier Bekijk uitslag de
Communication Equestrian Bron: Horses.nl/Video’s
Premium artikel
Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.
Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.
Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)
Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.
Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.
