Ga naar hoofdinhoud

Pasgeboren veulen gestolen in Amsterdam

In Amsterdam is een pasgeboren pony vermist. Volgens de politie is het veulen dinsdagochtend gestolen uit een weiland aan de Baron Schimmelpenninck van der Oyeweg in het Amsterdamse stadsdeel Nieuw-West. Het bonte veulen heeft dringend zorg van de moeder nodig, waarschuwt de politie.

De eigenaar was dinsdagochtend 22 april rond 10.00 uur nog in het weiland bij het veulen, dat toen drie dagen oud was. Rond 12.00 uur kwam de eigenaar opnieuw langs, maar toen was het veulen verdwenen. Getuigen hebben de pasgeboren pony rond 10.45 uur nog in het weiland gezien.

Getuigenoproep

Het veulen kan niet langer dan 24 uur zonder de moeder, benadrukt de politie in een getuigenoproep. De politie vraagt mensen die dinsdag tussen 10.45 en 12.00 uur iets verdachts hebben gezien bij het weiland zich te melden.

Bron: Politie

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Overig nieuws

Wim Versteeg beëindigt werkzaamheden voor de fokrichting tuigpaard

Daan van Geel derde in 1.40m Ermelo

Cathrine Laudrup en Stormy River bij internationaal Grand Prix-debuut naar dik 73%

Faan Pompen overleden

Isabell Werth en Wendy de Fontaine niet aan start in Mannheim

Thuiskeuring Drenthe: 80 punten voor Harley VDL-dochter New Vamosa

Thuiskeuring Utrecht: Positieve beoordeling voor vijf dressuur- en twee springpaarden

Rising Aranix, Caprice Z en Offield van Schijndel winnen Stal Hendrix-competitie Koningsbosch

UPDATE: In Loenen op hol geslagen paard is overleden