Oranje eventers presteren in Hünxe

Oranje eventers presteren in Hünxe featured image
Elaine Pen hier met Vira. FOTO WWW.ARND.NL
De Nederlandse eventingruiters boekten afgelopen weekend aansprekende resultaten op de wedstrijd in het Duitse Hünxe. Bij de pony's werd Levi Driessen zeer knap derde en Olympisch-amazone Elaine Pen werd vierde in het CIC1*. 

Bij de wedstrijd voor de pony’s eindigden maar liefst vier Nederlandse combinaties in de top 10. De zestienjarige Levi Driessen uit Esch stond met Qualitat des Bourdons dertiende na de dressuur, maar klom met een foutloze cross en één tijdfout op naar de keurige derde plaats in de einduitslag met 56,70 punten.

Nina de Haas en haar dertienjarige ruin Matcho wist met een foutloze cross en springparcours van haar dressuurscore haar eindscore te maken (58,50) en werd vierde, net voor Colette Bruin uit Wilp met Secret Benny. Thiery van Reine stond met de elfjarige Monte Carlo op de vijfde plaats na de dressuur, maar liep 15 strafpunten op in het springparcours en zakte naar de achtste plaats met een eindresultaat van 64,70.

Elaine Pen reed de negenjarige Casco-zoon Blue Nile solide in het rond in hun tweede CIC1*. De combinatie stond achtste na de dressuur en voltooide de cross met slechts 1,60 aan tijdfouten. Door een fraaie springproef zonder fouten belande de amazone uit Voorschoten op de vierde plaats, net als bij hun internationale debuut in Maarsbergen.

Jordy Wilken vertegenwoordigde de Nederlandse driekleur in de tweesterren wedstrijd. Hij reed de achtjarige Ukato-zoon Chapeau Spirit naar de achttiende plaats.

Klik hier voor de uitslag van het CCIP1*
Klik hier voor de uitslag van het CIC1*
Klik hier voor de uitslag van het CIC2*

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant