Van der Vleutens team Madrid in Motion wint GCL van Rome

Van der Vleutens team Madrid in Motion wint GCL van Rome featured image
Maikel van der Vleuten met Elwikke,hier op archiefbeeld in Miami. Foto: GCT

Met foutloze rondjes op Beauville Z N.O.P. (v. Bustique) en Elwikke (v. Eldorado vd Zeshoek) heeft Maikel van der Vleuten samen met zijn teamgenoot Eduardo Alvarez Aznar de winst in de Global Champions League van Rome opgestreken. Ook Aznar reed twee foutloze rondes zaterdagmiddag: met Made in ’t Ruytershof (v. Norton Eole) én met de 19-jarige Rokfeller de Pleville Bois Margot (v. L’Arc de Triomphe). Ze bleven de andere teams daarmee ruimschoots voor en verzekerden zich bovendien van goede startplaatsen in de Global Champions Tour GP op zondag.

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like