84 zesjarige springpaarden door naar tweede ronde VION-Cup

84 zesjarige springpaarden door naar tweede ronde VION-Cup featured image
Foto Lonneke Ruesink
Op de openingsdag van de KWPN-Paardendagen werd de eerste ronde van de halve finale voor zesjarige springpaarden verreden. In totaal kwamen 115 paarden in de baan, bleven 51 combinaties foutloos en selecteerden 84 deelnemers zich voor de tweede ronde van de VION-Cup, die wordt verreden op woensdagmiddag.

Ook de KWPN-goedgekeurde hengsten Bugatti VDL (v. Silverstone) onder John Popely, Biscayo (v. Contendro I) onder Hester Klompmaker, Bustique (v. Indoctro) onder Michel Hendrix, Brainpower (v. Contendro I) onder Julian Kraaij, Bernini (v. Vigo d’Arsouilles) onder Steven Veldhuis en Baltic VDL (v. Quaprice Z) onder James Billington wisten zich te plaatsen.

De deelnemers in de VION-Cup krijgen plaatsingspunten op basis van het behaalde aantal strafpunten, waarbij alle paarden met nul strafpunten in de eerste ronde 1 plaatsingspunt hebben gekregen. In de tweede ronde krijgen de deelnemers plaatsingpunten op basis van strafpunten en tijd. Vervolgens worden de plaatsingpunten van beide rondes bij elkaar opgeteld en kwalificeren de beste 25 combinaties (en alle ex eaquo’s) zich voor de finale op donderdagochtend.

Klik hier voor de uitslagen.

Bron: KWPN

 

 

 

2 reacties op “84 zesjarige springpaarden door naar tweede ronde VION-Cup

  1. H.Janssen

    Waarom staat de naam Bernini niet in het blauw afgedrukt?

  2. Daniëlle Carrière

    Bernini staat inmiddels ook blauw gedrukt. Dwz dat zijn naam linkt naar zijn pedigree.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant