Joy Lammers bekroonde haar succesvolle week in het Spaanse Oliva gisteren met een fraaie podiumplaats in de Grote Prijs. Met de elfjarige Zomerfee Van de Broekkant hoefde de 26-jarige amazone alleen twee Franse combinaties voor zich te dulden in het klassement.
Frankrijk was met vier deelnemers goed vertegenwoordigd in de barrage met elf combinaties. Harold Boisset was met Quolita Z de snelste foutloze met een tijd van 44,88 seconden en won daarmee deze Grote Prijs. Eerder op de dag won hij ook al het 1,40m.
De jonge Franse amazone Margaux Bost deed het rustig aan in de barrage maar bleef wel foutloos met As De Papignies. In een tijd van 51,38 seconden reed ze naar de tweede plaats.
Lammers reed met de Oklund-dochter de snelste barragetijd (44,39), maar zag in haar ijver helaas een balk vallen en werd keurig derde in het grote deelnemersveld met 85 starters.
Timothy Hendrix noteerde met Cedrick 8 vier strafpunten in het basisparcours en werd dertiende.
Klik hier voor alle uitslagen.
Bron: Horses

