Jur Vrieling: ‘Dit niveau zo doorzetten’

Jur Vrieling: ‘Dit niveau zo doorzetten’ featured image
Jur Vrieling, springruiter. Sports Equestres / Equestrian sports Jumping 28/09/2017 CSIO Barcelone 2017
“Het is nog maar een begin”, zegt Jur Vrieling met noordelijk gevoel voor ‘doe maar gewoon’. En dat terwijl hij net met Glasgow van ‘t Merelsnest de perfecte ronde in het Tabel C van het wereldkampioenschap heeft afgelegd. En Team NL in een goede uitgangspositie heeft gebracht.

”Waar het kon hebben we een galopsprong weggelaten”, vertelt Jur. “Bewust na de dubbelsprong achterin de arena wel een extra vijfde galopsprong naar die steilsprong gemaakt, om ‘m goed aan het springen te houden. Zo hadden we ’t samen ook gelopen. Frank reed al een hele mooie ronde en Marc was nog iets scherper.”

Gebroken ribben

Over zijn gebroken ribben wil Jur het niet graag hebben. “Daar is al genoeg over gezegd. De fysiotherapeut heeft goed werk geleverd. We gaan proberen om dit niveau zo door te zetten.”

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

 

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like