Ludo Philippaerts zorgt er voor dat zijn zonen goed bereden blijven. Voor Thibault kocht hij Gitania V G en Henna de Goedereede werd voor Olivier aangeschaft. Ook Philippaerts' hengstenstation heeft in Kraque Boom er een krack bij.
De Cicero Z-dochter Gitania V G komt uit de springstal van Nadège Janssen. De Waalse amazone bracht de 9-jarige merrie tot op 1.45m-niveau uit.
Henna de Goedereede is een 8-jarige merrie van Argentinus die door de Noor Espen Johansen werd uitgebracht op twee en drie sterren-niveau. De merrie werd eerder gereden door Tom Martens en Marcel Modolo Zanotelli.
Stoeterij Dorperheide van Ludo Philippaerts heeft zijn hengstenstapel uitgebreid met de SF hengst en de voormalig Europees kampioen Kraque Boom (v. Olisco). Onder Kevin Staut won de hengst de Europese kampioenschappen in Windsor 2009. De hengst wordt in januari op de BWP hengstenkeuring voorgebracht.
Bron Horses/Galop.be

