Philippaerts is Vrieling en Van der Vleuten te snel af

Philippaerts is Vrieling en Van der Vleuten te snel af featured image
Olivier Philippaerts hier met H&M Armstrong van de Kapel Z Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Slechts 32 honderdste van een seconde verschil zat er tussen de ritten van Olivier Philippaerts en Jur Vrieling. De Belg was op het Glock Horse Performance Center de Nederlandse ruiter nipt te snel af in deze 1,50 m-rubriek, waardoor hij en Arezzo VDL (v. Chin Chin) genoegen moesten nemen met een tweede plaats. Maikel van der Vleuten en Indoctro-dochter VDL Groep Arera C legden beslag op de derde plek.

Elf combinaties waren startgerechtigd voor de tweede ronde en Philippaerts zette met H&M Armstrong van de Kapel (v. Quasimodo Z) een scherpe tijd neer van 40.59 seconden. Vrieling finishte in 40.91 seconden en Van der Vleuten stopte de klok 85 honderdste van een seconde later.

Bij John Whitaker glipte de derde prijs uit zijn handen, gezien hij en Ornellaia (v. For Pleasure) 4 honderdste van een seconde later finishten dan Van der Vleuten. De top vijf werd afgesloten door Marco Kutscher en Numero Uno-zoon Van Gogh, die de klok stopten op 41.82 seconden.

Glock-ruiter Gerco Schröder pakte de 25-ste plaats met Glock’s Zaranza (v. Karandasj). Jeroen Dubbeldam en Quality (v. Quidam’s Rubin) finishten als 37-ste.

Bekijk hier de uitslag.

Bron: Horses

Eén reactie op “Philippaerts is Vrieling en Van der Vleuten te snel af

  1. martijn

    Als je dan een artikel schrijft doe het dan goed! Csi glock? ??? Nee csi villach treffen is de naam van dit concours.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant