Robert Vos heer en meester in GP-tour Herning

Robert Vos heer en meester in GP-tour Herning featured image
Robert Vos met Carat Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Met bijna twee seconden voorsprong pakte Robert Vos zojuist in het Deense Herning vol overtuiging de overwinning in de GP-tour. Hij zadelde voor deze rubriek over 1,50 meter de Cardento-zoon Carat. De pas 21-jarige Jens van Grunsven moest twee van onze Oosterburen voor laten gaan en werd vierde met Cika (v. Can Cun la Silla). 

Robert Vos is in vergelijking met Jens van Grunsven een ware routinier op dit niveau. Dit liet Vos dan ook zien door te finishen in 35,66 seconden en met overmacht te winnen.

Oosterburen

Op geruime afstand volgde Jens Baackmann met de Cornet Obolensky-dochter Carmen 255. Ook Holger Wulschner wist in de barrage alle balken in de lepels te laten liggen. Hij finishte met Bsc Cha Cha Cha (v.Casall) in 37,79 seconden.

Young Rider

Jens van Grunsven wist zich goed staande te houden in dit sterke internationale deelnemersveld. Hij was een fractie langzamer dan Wulschner. Hij noteerde een eindtijd van 37,88 seconden.

Balk

Wout-Jan van der Schans was in het basisparcours erg snel met D’Angelo (v. Tangelo van de Zuuthoeve). Onder weg in de barrage kreeg Van der Schans een balk. Hierdoor zat er niet meer in dan een vijftiende prijs.

Klik hier voor de uitslag.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant