VDL Zirocco Blue weer op de weg terug

VDL Zirocco Blue weer op de weg terug featured image
Jur Vrieling en Zirocco Blue. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Het staat nog vers in het geheugen, het Olympische debuut van Zirocco Blue VDL liep voor Nederland, maar nog meer voor ruiter Jur Vrieling en eigenaar VDL Stud uit op een enorme teleurstelling. De zoon van Mr. Blue ging op rust en mocht een tijdje van zijn vrijheid genieten. Op de site van De Hoefslag meldt Jur Vrieling nu dat hij de training met Zirocco Blue weer heeft opgepakt.

Vrieling vertelde aan De Hoefslag dat hij Zirocco Blue weer aan het opbouwen is. Vol vertrouwen zegt de Groninger: “Ik denk dat ik over ruim een maand weer met hem zal starten.”

Op de Facebook-pagina van de VDL Stud is te zien hoe goed de schimmel zich voelt.

Bron De Hoefslag

Eén reactie op “VDL Zirocco Blue weer op de weg terug

  1. marcel dufour

    Blijft gewoon een heel goed springpaard dat nog veel successen zal behalen en ook zo nu en dan eens de kop erin steekt. Dat is wie hij is en daar kan Jur niets aan doen behalve dat gewoon accepteren en de resultaten van dit paard per jaar beoordelen en niet per concours.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant