Begin dit jaar werd Vivaldi Jumping opgericht Didier Krainc en Kevin Staut. De organisatie is een variant op het Springpaardenfonds Nederland. Het eerste paard dat werd aangeschaft door Vivaldi Jumping was de twaalfjarige Cheppetta. De Holsteinse merrie kwam in maart bij Kevin Staut op stal.
De nieuwe aanwinsten voor Kevin Staut zijn twee jonge paarden, beiden komen uit de springstal van de Française Leslie Pelat. De zevenjarige Deal de Riverland sprong op 1,35m-niveau. De zoon van L’Arc de Triomphe komt uit de stam van onder meer de hengsten Niagara d’Elle en Bayard d’Elle en Sharn Worldly’s 1,60m-paard Rye Val de Mai.
De vijfjarige Fantastico Riverland liep in januari zijn eerste internationale rondjes in Oliva. Hij won twee keer en sprong alle parcoursen foutloos. Zijn moeder Julie d’Opal bracht al vier internationale springpaarden.
Bron Grandprix-replay.com


Waarom gaan al die paarden naar kevin staut ?? Die man heeft de beste paarden van frankryk , is Hy zo goed ???