Verrichtingstopper Fly debuteert met nieuwe ruiter

Verrichtingstopper Fly debuteert met nieuwe ruiter featured image
Fly, hier onder Tim van den Oetelaar. Foto: Jacquelien van Tartwijk
De zesjarige hengst Fly (Kashmir van Schuttershof x Caretino) heeft zijn debuut gemaakt met Neal Fearon. De Ierse ruiter bracht de KWPN-verrichtingstopper van het najaar van 2015 op de Mediterranean Equestrian Tour in het Spaanse Oliva aan de start bij de zesjarigen.

Als vierjarige kwam Fly in de Stal Hendrix-competitie als winnaar uit de bus. Vervolgens imponeerde hij in de Isah Cup en verdiende daar een ticket voor het verrichtingsonderzoek van het KWPN. Dat sloot hij in het najaar van 2015 als verrichtingstopper af.

De bij het KWPN en Zangersheide gekeurde SbS-hengst genoot zijn opleiding onder Tim van den Oetelaar. Fly en zijn huidige ruiter Fearon wisten vandaag de rubriek voor zesjarigen niet te voltooien.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like