Don Kortrink vierde in talentenproef 1,45m

Don Kortrink vierde in talentenproef 1,45m featured image
Vanmorgen wist de Nederlandse springruiter Don Kortrink zich als vierde te plaatsen in de talentenproef Les Talents Hermès op het CSI in Parijs. Dat deed hij met de KWPN-merrie Toscanini, een dertienjarige dochter van Numero Uno. De winst ging naar Ierland met Bertram Allen en Molly Malone V (v. Kannan).

Allen finishte met de negenjarige Molly Malone V in 33,84 seconden in de barrage, wat snel genoeg was voor de eerste plaats. Met 34,67 seconden barragetijd pakte Daniel Neilson voor Groot-Brittannië de tweede plaats op de rug van de KWPN-hengst Zigali PS (v. Kigali).  De Duitse combinatie Denise Sulz en Flotte Deern 4 (v. Forsyth) werden derde (35,21 seconden).

Verder in de topvijf kon Don Kortrink dan met Toscanini vierde worden. Kortrink kwam na 35,47 seconden over de finishlijn, en was zo een seconde sneller dan de Ier Alex Duffy en Living the Dream (v. Toulon). Deze combinatie eindigde als vijfde.

Hendrik-Jan Schuttert presteerde ook goed met Una Bella HS (v. Calvados). Met vier strafpunten en een barragetijd van 35,48 seconden werden ze beloond met de negende plaats.

Klik hier voor het volledige resultaat.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like