Paard overleeft frontale botsing tegen trailer

Paard overleeft frontale botsing tegen trailer featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Vanmorgen is op de N271 bij Milsbeek een auto frontaal op een trailer gebotst. Het paard, de achtjarige Lord Leatherdale-zoon Dino, is er,  ondanks het feit dat de trailer compleet uit elkaar ligt, zonder ernstige kleerscheuren vanaf gekomen.

Eigenaar John Deenen uit Heijnen, die net op de terugweg was van een les toen het ongeval gebeurde, meldde aan De Gelderlander dat de dierenarts later die middag langs zou komen voor controle.

Onlangs werd een fokproduct van Deenen, de driejarige Indigro (v. Negro), voor de dekdienst goedgekeurd bij het KWPN.

Sigaret

Deenen wist te vertellen dat de tegenligger een sigaret uit het raam wilde gooien. Dat ging mis en toen hij de sigaret weer op wilde pakken, gebeurde het ongeluk. De bestuurder raakte de auto van Deenen niet, maar botste wel tegen de trailer.

De tegenligger sloeg over de kop en kwam ondersteboven op het wegdek terecht. Ook de combinatie van Deenen slingerde door de impact van de klap tegen een andere auto, waarvan de bestuurster lichtgewond raakte.

Bron: De Gelderlander

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like