De rubrieken van de Intermediaire werden in handicap verreden. Van Bedaf en de OO Seven-nakomeling Bond’s Painting kregen de hoogste score toebedeeld van de jury. Hij startte in de Inter I en wist 19 combinaties achter zich te laten, waaronder de nummer twee Petra van Esch met Fido Dido (v. Florencio). In hun Inter I-proef scoorden zij 68.224 procent. Met een score van 66.974 procent was de derde plaats voor Laurens van Lieren met de Lortino-nakomeling Liebling. Deze combinatie scoorde het hoogst van de Inter II-rubriek.
Op de vierde plaats eindigde Leontien Raijmakers met Winnetou D (v. Obelisk) door 66.579 procent te scoren met haar Inter I-proef. Achter haar eindigde, met een score van 66.382 procent in de Inter II, Jill Huybregts met Eventz Zamacho Z (v. Rousseau).
In het ZZ-Zwaar was Maertens duidelijk de winnares van de rubriek. Ze scoorde met Legend Of Loxley (v. Lord Loxley) 67.714 procent. Op de tweede plaats eindigde Tatiana Makarova met de Jazz-nakomeling President’s Allright, door naar een percentage te rijden van 65.571.
Dat de concurrentie snijdend was, bleek wel uit de verdere uitslag. Melissa Stikkelorum met Baruch van Kunderhorst (v. Painted Black) en Marielle Hoefsmit met Bijou (v. United) scoorden beiden 65.429 procent. Daarna wisten 3 combinaties hetzelfde te scoren, namelijk Jeroen Okkema met Cobarde E (v. Samarant), Laura Knijnenburg met Wonand (v. Kennedy) en Fieke Houwen met Be Special (v. Special D). Alle drie verdienden zij precies 64 procent. De jury’s konden niet duidelijk een top vijf aanwijzen en deze combinaties eindigden daarom Ex Aequo.
Bron: Horses