Nadat ze afgelopen twee dagen steeds Marjan Hooge uit Ees voor zich moest dulden, sloeg Aimee Weise uit Zwartebroek zondagochtend haar slag in de finale voor junioren tijdens ICNN Drachten. Ze won de kür op muziek met Sportlife (v. Montecristo), die beloond werd met 74.791%.
Aimee Weise kreeg dit keer de meeste concurrentie van de Duitse Lena Charlotte Walterscheidt die door één jury zelfs als winnares werd aangezien. Lena Charlotte kwam met Solist (v. Sandro Hit) uit op 74.125%. Marjan Hooge werd derde op Richfield (v. Riccione) met 72.50%.
Bij de pony’s was er niet één keer een Nederlandse overwinning. Vanochtend kwam de kür op muziek op naam van de Duitse Hannah Cichos op Equestricons Lord Champion (v. Le Champion). Zij scoorden 76.208%. Lisanne Zoutendijk was de beste Nederlandse op de derde plaats met Champ of Class (v. FS Champion de Luxe), dankzij een mooie score van 74.791%.
Bron: Horses / ICNN Drachten