“Mijn man Erwin vierde gisteren zijn verjaardag. Als ik vandaag kampioen zou worden, is dat zijn mooiste verjaardagscadeau”, zegt Bianca Vliex-Spauwen. Met haar merrie Anilla (v.United) won ze vandaag de Hippiade-titel in de M2 dressuur. Vorig jaar wonnen ze de L2.
“Ik ben een echte amateur”, zegt de 43-jarige Bianca. “We hebben Anilla als veulen gekocht. Ze heeft veel power en wil er altijd voor gaan. Ik heb heel vaak een kippenvel-gevoel als ik haar rijdt. Vandaag ook. Gisteren waren we vierde met een paar foutjes, maar nu reden we een foutloze proef.”
Klik hier voor voor de uitslag van het Hippiade-kampioenschap klasse M2 dressuur
Bron: Horses/KNHS
Van harte gefeliciteerd Bianca en Erwin jij natuurlijk ook.
Perfect gedaan een hele prestatie, petje af voor wat je hebt gepresteerd tussen de “PROFS”.
Nanda Sieben (instructrice) je kunt GRUËTS ZEEN (trots zijn) Bianca, 2x achter elkaar Nederlandskampioen (L2 en nu M2), jullie hebben de Zuid-Limburgse eer hoog gehouden.
Geniet van deze uitzonderlijke Prestatie!!
Sportgroetjes,
Fam. Peters