Charles van Belle wint zwaarste klasse MacRider Cup

Charles van Belle wint zwaarste klasse MacRider Cup featured image
Foto Lonneke Ruesink
Charles van Belle won afgelopen zaterdag de finale van de MacRider Cup in de klasse ZZ-Zwaar. In de klasse ZZ-Licht zegevierde Carolien Reverdink, in de klasse Z Yvonne Copal en in de M dressuur was dat Maartje Leeflang. Inge Broeken ging er in de klasse L met de titel vandoor.

Yvonne Copal behaalde de hoogste score van de dag, zij ontving van maar liefst drie juryleden een 9 en kwam uit op een totaal van 52,5 punten.

In de MacRider Cup draaide het niet om het talent van het paard, maar des te meer om de rijstijl van de ruiter. Door het hele land werden het afgelopen jaar op verschillende stallen selectiewedstrijden verreden. Vijf ruiters per klasse gingen uiteindelijk in de finale de strijd met elkaar aan. De winnaars krijgen voor hun overwinning een jaar lang sponsoring, waaronder een compleet nieuwe outfit, een nieuw zadel en hoofdstel van MacRider en een jaar lang gratis les.

Bron: Horses

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like