Don Martillo wint ook eerste deel finale vierjarige dressuurhengsten

Don Martillo wint ook eerste deel finale vierjarige dressuurhengsten featured image
Don Juan de Hus
Net als in de kwalificatieproef afgelopen donderdag was het zojuist in deel A van de finale wederom Don Martillo, die bovenaan werd geplaatst bij de vierjarige dressuurhengsten. De niet gekeurde zoon van Don Juan de Hus kreeg maar liefst een 10 voor zijn stap en een 9.5 voor zijn galop en pakte in handen van Ann-Christin Wienkamp met 8.90 de zege. 

De tweede plaats was voor de zilveren medaille winnaar in Hannover Bon Coeur. Onder het zadel van Christin Schütte kreeg de zoon van Benetton Dream een 9 voor zijn galop en kwam hij uit op een gemiddelde van 8.50. De derde plaats was voor de reservekampioen van de NRW-keuring Villeneuve. Donderdag werd de zoon van Vitalis onder het zadel van Laura Strobel tweede in de kwalificatie proef, maar vandaag moesten de Rheinlander-hengst en de stalamazone van Dorothee Schneider met 8.40 in het eerste deel van de finale genoegen nemen met de derde plek.

Melanie Tewes en de Oldenburger Best For Me eindigden met 8.30 net als donderdag op de vierde plaats en de kampioen van Westfalen, Borsalino, donderdag nog ex aequo derde, eindigde vandaag op de vijfde plek met Vera Nass in het zadel.

In de finale worden de beste drie paarden getest door een gastruiter waarna de definitieve plaatsing volgt.

Klik hier voor alle uitslagen
Klik hier voor de Paardenkrant-Horses.nl Bundeschampionate pagina.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like