Isabell Werth en Don Johnson winnen 5* Grand Prix Aken

Isabell Werth en Don Johnson winnen 5* Grand Prix Aken featured image
Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Vanmiddag zegevierde de Duitse routinier Isabell Werth met Don Johnson FRH in de Grand Prix op het CHIO in Aken. Het ‘Weltfest des Pferdesports’ is dit jaar in wat afgeslankte vorm mede door het EK wat in augustus in Aken plaats vindt. Toch waren de nodige topruiters in de Aachener Soers aanwezig.  Voor Nederland kwamen Patrick van der Meer en Diederik van Silfhout in actie.


Diederik van Silfhout kwam al vroeg in de baan met Vorst D en zette met de zoon van Hors la Loi een goede proef neer die met 70.92% beoordeeld werd. Lang stond hij hiermee aan de kop van het klassement. Isabell Werth was de eerste die Van Silfhout voorbij streefde met Don Johnson (v. Don Frederico). De 76.30% die ze van de juryleden kreeg, bleek later de winnende score. Patrick van der Meer startte na Werth met Uzzo (v. Lancet) die op de laatste lijn wat moeite met de piaffe had. Verder reed de ruiter uit Naaldwijk een nette proef, met als resultaat 71.64% en een vijfde plaats.

In het eindklassement werd de Zweedse Tinne Vilhelson tweede met de mooie Don Auriello (v. Don Davidoff) met een percentage van 75.92. Derde werd de nummer één van Amerika, Steffen Peters op de Westfaler Legolas (v. Laomedon) met 75.78%. Sönke Rothenberger en Favourit werden vierde.

Klik hier voor de uitslag.

Bron Horses

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

You might also like