Afgelopen zaterdag wist de Spaanse Morgan Barbancon, op de subtopwedstrijdstrijd in Berlicum, weer de Grand Prix te winnen met Vitana V (v. Donnerhall). Hun score viel een stuk lager uit de dan de vorige wedstrijd. Morgan Barbancon kocht Vitana V twee weken geleden en startte haar nog dezelfde week in de Grand Prix van Schijndel. Deze wonnen ze met bijna 70%. Afgelopen zaterdag bleef de score hangen op 66,45%. De kwaliteit was absoluut aanwezig, maar de merrie werd te kort in de hals.
De Donerhall-dochter werd eerder succesvol uitgebracht door Madeleine Witte-Vrees en Stephanie Peters.
Danielle van Mier bezette met BMC Ucento (v. Metall) de tweede plaats in de gecombineerde U-25/Grand Prix-rubriek. Zij noteerde in de U-25 65,81%. “De passage en het hele galopgedeelte zijn echte hoogtepunten. Dit is al echt bevestigd in de proef. De piaffe is soms nog wat twijfelachtig in de ring, maar in voel dat het eraan komt”, vertelt Danielle van Mierlo enthousiast.
De amazone werd ook derde in de Intermédiaire I/II. Met Azurro (v. Rhodium) behaalde ze 65,26%. Dominique Filion bezette de eerste twee plaatsen. Ze won met Total Touch (v. Mondriaan) en werd tweede met Customzadels Wenicienta (v. Rosario).
Bekijk hier alle uitslagen.
Lees woensdag alles over deze subtopwedstrijd in De Paardenkrant.
Bron: Horses