Bronzen WK-medaillewinnaar Sir Olli in veiling

Bronzen WK-medaillewinnaar Sir Olli in veiling featured image
Sir Olli Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl
Afgelopen zomer won de zesjarige Oldenburger Sir Olli met zijn amazone Ann Christin Wienkamp de bronzen medaille op het WK voor jonge dressuurpaarden in Ermelo. De veelbelovende combinatie noteerde toen een score van 87,60%, maar nu blijkt dat dit hun laatste grote gezamenlijke optreden zou zijn. Sir Olli wordt namelijk dit najaar op de Oldenburg Autumn Elite Auction geveild.

Wienkamp en de goedgekeurde Donnerhall-zoon werden een jaar geleden nog zesde bij de vijfjarigen, maar dit jaar klommen zij naar de top drie met de mooie punten die ze kregen. De stap van Sir Olli werd beloond met een 8,8, de draf met een 8,5 en de galop met een 8,9. Voor de presentatie kreeg het duo een 8.7 en voor het toekomstperspectief een 8,9.

De veiling vindt plaats op 30 september en 1 oktober. Naast Sir Olli worden 50 andere dressuurpaarden en 42 dressuurveulens geveild.

Bron: Eurodressage

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant