Maartje Siemons en Jeanette Chardon crossen naar tweede plaats in Kronenberg

Maartje Siemons en Jeanette Chardon crossen naar tweede plaats in Kronenberg featured image
Maartje Siemons met Harly. Foto: Jacquelien van Tartwijk / Paardenkrant.

Maartje Siemons bemachtigde zaterdag de tweede plaats op CCI Kronenberg. In de korte 3* scoorde ze met Harly (v. Baltic VDL) -30,2 in haar dressuurproef, liet slechts 1,2 strafpunten voor tijd noteren in de cross en was foutloos bij het springen. Ook in de lange tweester was er een tweede plaats voor een Nederlandse amazone: Jeanette Chardon voegde met Kim La Sina (v. Carrera) geen strafpunten toe aan haar prima dressuurscore van -31.6.

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like