Van 23 tot 26 april vindt in Lexington, Kentucky de viersterren '2009 Rolex Kentucky three day event' plaats. Dit evenement beschikt over de internationale top als het aankomt op deelnemers. Ook Tim Lips uit Made zal hier van start gaan. Hij neemt Concrex Oncarlos mee.
Een deel van deze wedstrijd wordt verreden over de cross waarop volgend jaar het wereldkampioenschap ook zal worden gereden. Het totaal prijzengeld bedraagt een kwart miljoen dollar. De winnaar krijgt 80.000 dollar.
“Ik had voor Tim deelname aan de eventingwedstrijd van Badminton in mijn planning, maar omdat de NOC*NSF en de KNHS de reiskosten voor hun rekening namen hebben we besloten toch naar Kentucky te gaan. Dit hoofdzakelijk als een verkenning voor het komende jaar, wanneer het Kentucky Horse Park het decor gaat vormen van de World Equestrian Games”, vertelt bondscoach Martin Lips.
“Ik ben blij dat we een sponsor hebben gevonden die mij tot en met de Olympische Spelen van 2012 in Londen ondersteunt”, zo zegt Tim.
Bron: KNHS