In de kwalificatiewedstrijd voor de Longines Grand Prix eiste Fredricson met H&M All In (v. Kashmir van Schuttershof) de overwinning op door de klok stop te zetten op 36.02 seconden. Hurel en de SF-gefokte Ohm de Ponthual finishten elf honderdsten van een seconde later, met Smolders op de voet gevolgd.
Vierde werden Penelope Leprevorst en de Cardento-nakomeling Nice Stephanie met een tijd van 36.60 seconden. Simon Delestre en Chesall (v. Casall) sloten de top vijf af met een tijd van 37.07 seconden.
Op de achtste plaats eindigden Willem Greve en de Verdi-zoon Calanta met een tijd van 43.44 seconden. Henk van de Pol en Willink (v. Twister) namen de 21ste plek in met een tijdfout in de eerste manche. Marc Houtzager en de KWPN-er Sterrehof’s Voltaire hadden twee springfouten in de eerste manche en werden daardoor 42ste. De zestigste plaats was voor Frank Schuttert en Arc de Triomphe (v. Triomphe de Muze).
Bron: Horses

