Fransen ijzersterk op eigen bodem

Julien Epaillard
Julien Epaillard, hier met Safari d'Auge Foto: Pierre Costabadie / www.arnd.nl
In Parijs worden niet alleen de Wereldbekerfinales dressuur en springen verreden, maar ook enkele internationale rubrieken. In een 1,50 meter direct op tijd legden de Fransen beslag op zes plaatsen in de top tien, met Julien Epaillard als onbetwiste winnaar. Met Quatrin de la Roque RM (v. Quick Star) finishte hij foutloos in 62,44 seconden en eiste daarmee 12.500 euro op.

De Italiaanse ruiter Emanuele Gaudiano verstoorde het Franse feestje door zijn Berlin-zoon Caspar naar de tweede plaats te sturen. Met 63,39 op de teller was hij Felicie Bertrand met Sultane des Ibis (v. Quidam de Revel) een kleine seconde te snel af.

Smolders

Harrie Smolders kon als enige Nederlander in deze rubriek niet overtuigen. Met de Nabab de Reve-zoon Zinius liep hij tegen acht strafpunten aan, waarmee zijn prestatie net goed genoeg was voor een plaats binnen de top dertig.

Klik hier voor de uitslag.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant