De negenjarige hengst Urcos de Kerglenn van Bruno Rocuet is verkocht aan Haras des Coudrettes. De zoon van Toulon werd tot nu toe gereden door Valentin Besnard en hij geeft de teugels nu over aan zijn landgenoot Patrice Delaveau.
De hengst is een zoon van Quandice de Kerglenn, die met de Belgische Laura Mathy internationaal sprong op 1,45m-niveau. Deze Diamant de Semilly-dochter is ook de moeder van Urielle de Kerglenn 9v. Cassini II), die met de Franse ruiter Jeremy le Roy uitkomt op 1,35m-niveau.
Opleiding
Urcos kreeg zijn opleiding in de stal van Rocuet en kwam voor het laatst internationaal in actie op de wedstrijd in het Franse St Lô afgelopen november, waar hij met Besnard achtste werd in de Grand Prix.
Bron: Grandprix Replay

