Ga naar hoofdinhoud

Vierde plaats voor Smolders in GP Monaco

Harrie Smolders met Cas 2 Foto CsioRoma - MGrassia
Harrie Smolders en Cas 2 (v. Indoctro) zijn vierde geworden in de GP van de GCT in Monaco. Het duo realiseerde de snelste tijd, maar zag helaas ook een balk in het zand ploffen. De zege ging daardoor naar Shane Breen op de BWP'er Ipswich van de Wolfsakker (v. Glock's London). Met ook nog Denis Lynch op drie, vierden de Ieren feest in de mondaine stadsstaat.

Zoals wel vaker werd het kaf van het koren gescheiden in de basisomloop van de GP. Slechts zes combinaties kwamen zonder kleerscheuren in de barrage terecht.

Ieren aan zet

Daarin was Breen dus de snelste, voor de Italiaan Alberto Zorzi op Fair Light van ’t Heike (v. Vigo d’Arsouilles), ook al een BWP’er. Denis Lynch en Bella Baloubet (v. Baloubet du Rouet) sloten aan op de derde plaats.

Lage landen

Harrie Smolders en Jérôme Guéry (Celvin, v. Raphael) verdedigden de eer van de lage landen en stonden op de vierde en vijfde plaats respectievelijk. Pius Schwizer en Chidame Z (v. Chippendale Z) waren de zesde en laatste combinatie in de barrage.

Klik hier voor het volledige resultaat.

Bron: Paardenkrant-horses.nl

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.