Springsteen naar overwinning in 1,45m CSI2* Valkenswaard

Springsteen naar overwinning in 1,45m CSI2* Valkenswaard featured image
Jessica Springsteen hier met Davendy S. Foto: Shannon Brinkman / www.arnd.nl
Zojuist bleef Jessica Springsteen al haar concurrenten voor in het 1,45m direct op tijd bij CSI2* in Valkenswaard. De Amerikaanse amazone reed haar merrie Davendy S (v. Kashmir van 't Schuttershof) in 60,70 seconden over de eindstreep en schreef daarmee deze rubriek op haar naam. Ook plek twee werd ingenomen door een Amerikaanse, Emma Heise en Quentucky Jolly (v. Nirvana V) zaten Springsteen op de hielen.

Heise reed haar twaalfjarige ruin in 61,25 seconden over de finishlijn en bleef hiermee de Italiaan Emanuele Gaudiano en Guess 6 (v. Bentley van de Heffinck) voor. Zij hadden 62,01 seconden nodig voor hun rit en eindigden hiermee op de derde plaats. Gregory Wathelet reed Oh d’ Eole (v. Kannan) naar de vierde plaats in 62,34 seconden, terwijl de Italiaan Piergiorgio Bucci op de vijfde plaats eindigde met eveneens een nakomeling van Bentley van de Heffinck, Heartbreaker v/d Achterhoek. Zij finishten in een tijd van 64,54 seconden.

Nederlanders op plek 3,4 en 5 in 1,35m

In het 1,35m kwam de overwinning eveneens in Amerikaanse handen. Alexandra Crown en de KWPN-merrie Basic verwezen de Belgische Celine Schoonbroodt en Une Elite d”Avril (v. Live du Theil) naar de tweede plaats. De derde, vierde en vijfde plek werden ingenomen door Nederlandse combinaties. Zo reed Dominique Roelofsen Dante (v. Canturano) naar de derde plaats, eindigde Harrie Smolders met de merrie EH Quick Nina (v. Quidam’s Rubin) op plek vier en sloot Leopold van Asten de top vijf af met de Air Jordan Z-merrie VDL Groep Alexia Z. Daarnaast reed Joy Lammers Erka (v. Calvaro Z) naar de achtste plaats.

Bekijk hier de uitslagen.

Bron: Paardenkrant-Horses.nl

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Mogelijk ook interessant