DSP: Dik 160.000 euro voor Vitalis-zoon

DSP: Dik 160.000 euro voor Vitalis-zoon featured image
Viviano (v. Vitalis). Foto: DSP

Op het Marbacher Wochenende is de vierjarige Vitalis-zoon Viviano met een opbrengst van 160.250 euro de absolute topper van de veiling geworden. De Hannoveraans-gefokte hengst uit een moeder van Dancier blijft voor dat geld in Duitsland.

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like