Nog een Nederlandse zege in Kronenberg: Anniek van Dulst wint bij young riders

Nog een Nederlandse zege in Kronenberg: Anniek van Dulst wint bij young riders featured image
Anniek van Dulst met My First Choice d'Utopia. Foto: Arnd Bronkhorst / www.arnd.nl

Anniek van Dulst begon het indoorseizoen met My First Choice d’Utopia (First Choice x Sir Sinclair) opvallend sterk. Tijdens Indoor Friesland behaalde het duo al twee overwinningen en ook in de landenproef voor de young riders op CDI Kronenberg pakten ze de overwinning met een score van 69,510%. Daarmee bleven ze net boven Liezel Everars, die lange tijd aan kop stond met 69,265%. Net buiten het podium eindigde Esmee Boers, zij reed Montreux (v. Ferdeaux) naar 68,921%.

Premium artikel

Premium-artikelen (en HorsesTV-uitzendingen) zijn alleen toegankelijk voor Horses Premium-leden.

Verder lezen?
Voor 7,50 per maand heb jij ook onbeperkt toegang tot alle Premium-berichten en HorsesTV-uitzendingen op Horses.nl. Meld je aan via onderstaande button.

Meld je aan voor Horses Premium (7,50 per maand)

Ben je al abonnee?
Dan kun je natuurlijk de Premium-berichten bekijken! Daarvoor dien je wel ingelogd te zijn op Horses.nl. Log hier in. Heb je een abonnement op de Paardenkrant? Dan kun je door in te loggen gratis de Horses Premium-berichten lezen.

Wil je naast de Premium-berichten ook de digitale Paardenkrant lezen? Neem dan een abonnement op de Paardenkrant.

You might also like