Maar liefst 2,5 seconden was deze combinatie sneller dan de Belg Leonie Peeters met de merrie Catho (v. Millar). Dee Jee werd gefokt F. Zwinkels.
Top drie
Micky Morssinkhof mocht met een tijd van 71,78 seconden de derde prijs ter waarde van 750 euro in ontvangst nemen. Nog niet heel lang vormen Morssinkhof en Happy Girl een combinatie. Begin december 2015 startte dit duo voor het eerst internationaal in Lichtenvoorde. Daarvoor werd de merrie uitgebracht door Belg Kevin Gielen.
Van den Brink
Ook Stefanie van den Brink leverde een goed resultaat in deze rubriek met Valdelamadre Clooney (v. Centauer Z) werd ze zevende. Eerder vandaag mocht Van den Brink ook al een derde prijs in ontvangst nemen in het 1,35 meter op twee sterren niveau. Dit deed ze in het zadel van Salt’n Peppa (v. Stolzenberg).
Klik hier voor de uitslag.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl

