Met haar D-pony, Don Camillio du Bois (v. Doornik), wist Shanna Baars vandaag met een score van 72,393%, haar concurrenten voor te blijven in Waregem. Deze valkkleurige pony is geen vreemde in de internationale dressuursport. Eerder behaalde Don Camillio du Bois vele successen met Daphne van Peperstraten.
De tweede plaats in deze teamcompetitie voor D-pony’s was voor de Deense amazone Claudia Kjaer met haar Adriano B (v. De Angelo B). Zij behaalde een score van 72,179%.
Uitslagen
De Duitse combinatie Luisa Kollner met haar Don Henley 4 scoorde 71,838%. Zij wist daarmee de derde plek te pakken. Met een klein puntenverschil, tussen haar en Kiki Romney, pakte Kiki Romney de vierde plaats met haar Reedborder Amazing (v. Bodo). Hun eindresultaat was 71,624%.
Micky Schelstraete met Elin’s Noncisdador (v. Nostradamus) plaatste zich als vijfde met een score van 71,197%. Voor de rest van de uitslagen klik je op de Paardenkrant-Horses.nl-link hieronder.
Bron: Paardenkrant-Horses.nl
Lees meer:

